O nas

Systemy medyczne to portal oferujący unikalne rozwiązania techniczne i technologiczne w zakresie aparatury medycznej oraz urządzeń i produktów wspierających, stworzony z myślą o profesjonalistach związanych z opieką zdrowotną.

Portal wprowadza nowatorskie produkty i technologie dotychczas niedostępne na polskim rynku, takie jak przenośny telemetryczny system KTG, czepek zapobiegający wypadaniu włosów przy chemioterapii czy maty ostrzegawcze sygnalizujące opuszczenie łóżka przez pacjenta. Proponuje również produkty już znane i powszechnie stosowane – takie jak respiratory, ssaki szpitalne, ogrzewacze płynów czy wstrzykiwacz kontrastu – lecz bardziej zaawansowane i w znacznie korzystniejszych cenach.

Portal skierowany jest również do osób zajmujących się zawodowo serwisowaniem aparatury. Zapewnia liczne urządzenia do testowania aparatury oraz symulatory pacjenta Datrend, a także współpracuje z serwisami w całym kraju, ułatwiając wprowadzanie wszystkich prezentowanych na portalu produktów na rynek.

Systemy medyczne stanowią przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej usprawniających pracę personelu medycznego i zwiększających bezpieczeństwo pacjentów. Portal ma ponadto funkcjonować jako forum służące do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Portal jest administrowany przez firmę Egerton Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ulicy Legnickiej 21.